Rzeczoznawcy pomogą!

Kfz-Gutachter helfen!

Wypadek drogowy - Niemcy, Austria, Szwajcaria, UE
Verkehrsunfall - Deutschland, Österreich, Schweiz, Europäische Union

Car Accident in Germany, Austria and EU


+49 (0) 160 3388333 (Z Niemczech)

+48 600 920 920 (Z Polski)

+41 445 863 644 (z Szwajcarii)

+31 404 021 055 (z Holandii)

+43 660 6433533 (z Austrii)

Oględziny pojazdu po wypadku w Niemczech


Wypadek drogowy w Niemczech

Oględziny pojazdu po wypadku w Niemczech są bardzo ważną i jedną z podstawowych czynności rzeczoznawcy samochodowego, tzw. fundamentem opinii technicznej. By rzeczoznawca samochodowy mógł określić rzeczywisty zakres szkód powypadkowych niezbędne jest wykonanie przez niego oględzin pojazdu.

Jeśli chodzi o oględziny pojazdu po wypadku drogowym na terenie Niemiec szczególną procedurą posługuje się sieć MOTOEXPERT. Rzeczoznawcy samochodowi z MOTOEXPERT dokonują oględzin pojazdu uszkodzonego w wypadku na terenie Niemiec na stanowiskach oględzinowych przygotowanych do przeprowadzania profesjonalnych i dokładnych oględzin pojazdu.


Oględziny pojazdu w Niemczech – Rzeczoznawcy MOTOEXPERT

Oględziny pojazdu wykonywane przez rzeczoznawców z MOTOEXPERT po wypadkach i kolizjach drogowych w Niemczech należą do wyjątkowo rzetelnych i profesjonalnych oględzin auta uszkodzonego w zdarzeniu drogowym. Urządzenia i narzędzia specjalistyczne używane przez rzeczoznawców MOTOEXPERT wykorzystywane są do celu dokonania bardzo dokładnych i rzeczowych oględzin pojazdu powypadkowego i uszkodzonych części.

Dzięki wykonaniu tak dokładnych i profesjonalnych oględzin pojazdu po wypadku w Niemczech rzeczoznawca samochodowy jest w stanie na tej podstawie skalkulować całość szkód. Dokumentacja fotograficzna sporządzana podczas oględzin pojazdu przez rzeczoznawców MOTOEXPERT jest tak czytelna i przejrzysta dla czytelnika opinii technicznej, ze jest on w stanie łatwo wskazać rzeczywiste rozmiary i uszkodzenia danych części pojazdu powypadkowego.


Czas wykonania oględzin pojazdu powypadkowego

Czas w jakim wykonywane są oględziny pojazdu przez rzeczoznawców z MOTOEXPERT jest stosunkowo długi, ale i niezbędny by możliwe było dokonanie tak dokładnych oględzin samochodu po wypadku w Niemczech. Czas wykonania oględzin pojazdu powypadkowego pozwala na wykonanie profesjonalnej i dokładnej opinii technicznej, która zawiera rzeczywista kalkulacje szkód.

Ponadto oględziny pojazdu wykonywane przez niemieckich rzeczoznawców MOTOEXPERT wraz z protokołem oględzin często mogą stać się jedyna dokumentacja, jaka zostanie wykorzystana w procedurze likwidacji szkód, dochodzenia odszkodowania powypadkowego i w postępowaniu sądowym.Oględziny pojazdu w Niemczech – Oględziny samochodu powypadkowego – Dokładne oględziny aut po wypadkach na terenie NiemiecCopyright © Stan na dzień: 23.10.2012r.
Wszelkie publikacje i użycia w/w tekstu surowo zastrzeżone (z wyjątkiem: o ile tekst nie zostanie w jakiejkolwiek formie zmieniony i zostanie podane źródło jego pobrania z tzw. linkiem do strony internetowej).
Wyżej wymienione informacje odzwierciedlają wyłącznie nasze praktyczne doświadczenie. Aby upewnić się co do stanu prawnego prosimy o kontakt z rzeczoznawcami lub współpracującymi z MOTOEXPERT adwokatami (lista adwokatów na stronie www.motoexpert.com.pl).
Kontakt z rzeczoznawca Samochodowym

KONTAKT Z RZECZOZNAWCAMI SAMOCHODOWYMI

Telefon stacjonarny – CENTRALA: +49 (0)911 9646 455
Telefon komórkowy: +49 (0)152 2152 9924
E-Mail: info@MOTOEXPERT.de
Fax: + 49 (0)911 9646 388

Godziny otwarcia:

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK:
9.00 - 17.00
SOBOTA:
9.00 - 13.00


< Google +:

Youtube: