Wypadek Samochodowy / Wypadek Komunikacyjny Kolizja drogowa w Niemczech!

 

Szanowni Państwo!

 

Z roku na rok rośnie liczba Polaków będących kierowcami polskich samochodów, które podróżują do Niemiec lub jadą przez Niemcy w drodze do innego kraju Europy. Naturalnym jest wiec fakt, że każdego roku wzrasta również liczba kolizji i wypadków drogowych, w których biorą udział lub zostają poszkodowani Polacy. Wzrost liczby wypadków drogowych i kolizji w Niemczech z udziałem obywateli z Polski jest odnotowywane zwłaszcza w miesiącach letnich (okres wakacji / urlopów).

 

wypadek w NiemczechNie tylko poszkodowany polski kierowca, ale także kierowca z Niemiec szybko może się zorientować, że w Niemczech kolizja, a tym bardziej wypadek komunikacyjny (wypadek drogowy ), bez profesjonalnej pomocy fachowców może stać się nie lada problemem. Nawet na pozór niegroźnie wyglądająca kolizja i zdarzenie drogowe może prowadzić do długotrwałej, a co gorsza do niedokładnej i nieprawnej procedury likwidacji szkody powstałej na terenie Niemiec.

Często dopiero w trakcie procedury prowadzącej do likwidacji szkody, kiedy często jest zbyt późno na naprawienie popełnionych przez poszkodowanych błędów, okazuje się, ze z pozoru nieistotne fakty miały dużo większe lub nawet decydujące znaczenie i przyczyniały się do niewłaściwego obrotu sprawy.

Aby zapobiec takim nieprawidłowościom w stanie sprawy dotyczącej kolizji lub wypadku w Niemczech, chcielibyśmy Państwu bliżej przedstawić problematykę zjawiska, przekazując szereg cennych informacji i zaoferować swe usługi rzeczoznawcze.

Informacje zawarte na Naszej stronie www bazują na wiedzy, doświadczeniu i stałej praktyce (w tym sądowej) naszych polskich i niemieckich rzeczoznawców i biegłych sądowych oraz prawników.

Jesteśmy przekonani, iż zamieszczone tutaj informacje, a także świadczone przez MOTOEXPERT usługi pomogą każdemu zainteresowanemu kierowcy z Polski w sytuacji wymagającej właściwego, prawnego i dokładnego rozwiązania problemu dotyczącego zagranicznej szkody komunikacyjnej (szkody w Niemczech).

MOTOEXPERT zaprasza do zapoznania się z wartościowa treścią naszej strony internetowej – www.MOTOEXPERT.com.pl.


Wypadek samochodowy (drogowy) - Kolizja w Niemczech


 

 

 


Stan na dzień: 23.08.2015r.

Wszelkie publikacje i użycia w/w tekstu surowo zastrzeżone (z wyjątkiem: o ile tekst nie zostanie w jakiejkolwiek formie zmieniony i zostanie podane źródło jego pobrania z tzw. linkiem do strony internetowej).

Wyżej wymienione informacje odzwierciedlają wyłącznie nasze praktyczne doświadczenie. Aby upewnić się co do stanu prawnego prosimy o kontakt z rzeczoznawcami lub współpracującymi z MOTOEXPERT adwokatami (lista adwokatów na stronie www.motoexpert.com.pl).