Korzyści z usług Rzeczoznawców Samochodowych Sieci i STOWARZYSZENIA MOTOEXPERT

WYSOKA JAKOŚĆ

Wysoka jakość pracy naszych profesjonalnych rzeczoznawców działających według sprawdzonych standardów jest niepodważalna. Sukces osiągamy nie tylko dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i skrupulatności, ale także dzięki naszemu wewnętrznemu systemowi zarządzania jakością usług, obejmującemu m.in. kontrolę efektów pracy i terminowości rzeczoznawców. Jest to dla Państwa gwarancją naszej niezawodności.

WIELOSTRONNOŚĆ

Dzięki znajomości prawa polskiego i niemieckiego, austriackiego, szwajcarskiego, znajomosci języków i procedur likwidacji szkód w tych krajach jesteśmy w stanie efektywnie i docelowo wspomagać naszego Klienta.

DOSTĘPNOŚĆ

24 godziny na dobę przez cały rok przyjmowane są zlecenia przez wielojęzyczne centrum dyspozycyjne w Norymberdze, które w razie potrzeby są przekazywane natychmiast do regionalnego rzeczoznawcy w Niemczech lub w Polsce.

SZYBKOŚĆ

Nasi rzeczoznawcy znajdują się w pobliżu miejsc działania i dzięki temu mogą niemal natychmiast podjąć niezbędne prace. W sprawach wyjątkowo pilnych także poza godzinami pracy lub w nocy.

TANIO

Zawsze staraliśmy się, aby nasze koszty były jak najniższe. Także dziś jesteśmy w stanie swym hurtowym Klientom i partnerom zaoferować swe usługi po ryczałtowych, niskich cenach.

BEZGOTÓWKOWO

Zazwyczaj wykonujemy niezbędne opinie techniczne bezgotówkowo tzn. rozliczając swe koszty bezpośrednio z niemieckimi, austriackimi, szwajcarskimi, polskimi lub innymi, zagranicznymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Bylibyśmy zaszczyceni mogąc świadczyć dla Państwa lub Państwa Klientów swoje usługi rzeczoznawcze, zarówno w Niemczech, jak i w Polsce, w zakresie krajowych i zagranicznych szkód komunikacyjnych.Jesteśmy oczywiście otwarci także na inne Państwa zlecenia związane z branżą motoryzacyjną.

Z przyjemnością podjęlibyśmy rozmowy dotyczące stałego i obustronnie korzystnego partnerstwa na podstawie indywidualnie opracowanej koncepcji współpracy.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji, zarówno telefonicznie jak i osobiście.

Zapraszamy!!!

STOWARZYSZENIE MOTOEXPERT 

Rzeczoznawcy Samochodowi MOTOEXPERT = Wiedza i profesjonalizm!