Adwokat / Kancelaria adwokacka (Niemcy, Austria, Polska)

Pomoc prawna po wypadku drogowym / samochodowym i kolizja drogowa za granicą w Niemeczech, Austrii,Polska, Czechach i UE.

 

Wypadek samochodowy za granicą np. w Austrii, Niemeczych, i innach może przydarzyć się każdemu. W takiej sytuacji niejednokrotnie wskazane lub niezbędne okazuje się skorzystanie w procedurze likwidacji szkody powypadkowej z fachowej pomocy prawnej świadczonej przez adwokata lub radcę prawnego.

W większości krajów europejskich można dziś znaleźć m.in. polskojęzycznych adwokatów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sprawach dotyczących dochodzenia roszczeń odszkodowawczych za niezawinione szkody komunikacyjne powstałe w wyniku kolizji lub wypadków drogowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży rzeczoznawczej i codzienny kontakt z Klientami poszkodowanymi na terenie Niemiec, Austrii czy w Polsce doprowadziły do nawiązania przed wieloma laty współpracy z gronem wyspecajlizowanych prawników (adwokatów, radców prawnych) w kraju i za granicą.

. Wśród partnerskich adwokatów i kancelarii prawnych sieci MOTOEXPERT znaleźć można prawników specjalizujących się właśnie w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych za szkody powstałe w wyniku wypadków i kolizji drogowych na terenie Polski, Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Z uwagi na charakter prowadzonej przez nas działalności i świadcząc szeroki zakres usług na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach i kolizjach komunikacyjnych, jesteśmy w stanie polecić naszym Klientom i wszystkim osobom poszkodowanym nie z własnej winy w wyniku wypadku drogowego, skorzystanie z fachowej i profesjonalnej pomocy prawnej naszych partnerów.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług i uzyskaniem kontaktu telefonicznego do adwokata lub radcy prawnego z listy partnerskich kancelarii prawnych sieci MOTOEXPERT prosimy o kontakt telefoniczny lub emialowy. Nasi polskojęzyczni konsultanci chętnie odpowiedzą na Panstwa pytania i udzielą informacji o warunkach skorzystania z pomocy prawnej adwokata lub radcy prawnego w kraju lub za granicą np. w Niemczech, Austrii, Polsce, Czechach, Szwajcarii i innach w UE.

 

Adwokaci po wypadkach drogowych – Niemcy, Austria, Polska

 

 

 

Masz pytania? Wybierz sposób i skontaktuj się z nami !