Adwokat / Kancelaria adwokacka (Niemcy, Austria, Polska)

Pomoc Prawna Po Wypadku Drogowym / Samochodowym Za Granicą

 

Wypadek samochodowy za granicą może przydarzyć się każdemu. W takiej sytuacji niejednokrotnie wskazane lub niezbędne okazuje się skorzystanie w procedurze likwidacji szkody powypadkowej z fachowej pomocy prawnej świadczonej przez adwokata lub radcę prawnego.

W większości krajów europejskich można dziś znaleźć m.in. polskojęzycznych adwokatów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sprawach dotyczących dochodzenia roszczeń odszkodowawczych za niezawinione szkody komunikacyjne powstałe w wyniku kolizji lub wypadków drogowych.


Nasze wieloletnie doświadczenie w branży rzeczoznawczej i codzienny kontakt z Klientami poszkodowanymi na terenie Niemiec, Austrii czy w Polsce doprowadziły do nawiązania przed kilkoma laty współpracy z gronem prawników (adwokatów, radców prawnych) w kraju i za granicą. Wśród partnerskich adwokatów i kancelarii prawnych sieci MOTOEXPERT znaleźć można prawników specjalizujących się właśnie w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych za szkody powstałe w wyniku wypadków i kolizji drogowych na terenie Polski, Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Z uwagi na charakter prowadzonej przez nas działalności i świadcząc szeroki zakres usług na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach i kolizjach komunikacyjnych, jesteśmy w stanie polecić naszym Klientom i wszystkim osobom poszkodowanym nie z własnej winy w wyniku wypadku drogowego, skorzystanie z fachowej i profesjonalnej pomocy prawnej naszych partnerów.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług i uzyskaniem kontaktu telefonicznego do adwokata lub radcy prawnego z listy partnerskich kancelarii prawnych sieci MOTOEXPERT prosimy o kontakt telefoniczny lub emialowy z naszą Centralą w Norymberdze. Nasi polskojęzyczni konsultanci chętnie odpowiedzą na Panstwa pytania i udzielą informacji o warunkach skorzystania z pomocy prawnej adwokata lub radcy prawnego w kraju lub za granicą.

TEL. +49 (0)911 9646 455 

E-Mail: info@motoexpert.de
Zapraszamy!

Adwokaci po wypadkach drogowych – Niemcy, Austria, Polska

 

 

Copyright © Stan na dzień: 23.08.2015r.
Wszelkie publikacje i użycia w/w tekstu surowo zastrzeżone (z wyjątkiem: o ile tekst nie zostanie w jakiejkolwiek formie zmieniony i zostanie podane źródło jego pobrania z tzw. linkiem do strony internetowej).
Wyżej wymienione informacje odzwierciedlają wyłącznie nasze praktyczne doświadczenie. Aby upewnić się co do stanu prawnego prosimy o kontakt z rzeczoznawcami lub współpracującymi z MOTOEXPERT adwokatami (lista adwokatów na stronie www.motoexpert.com.pl).

Masz pytania? Wybierz sposób i skontaktuj się z nami !