Wycena szkody po wypadku samochodowym, kolizji drogowej w Austrii + likwidacja szkody

Odszkodowanie po wypadku samochodowym w Austrii !

 

Jak uzyskać pełne odszkodowanie z OC sprawcy w Austrii ?

Polscy kierowcy coraz częściej podróżują za granicę, a co za tym idzie również coraz częściej biorą udział w wypadkach drogowych w Austrii np. Wiedeń, Graz ,Linz ,Salzburg ,Innsbruck ,Tyrol ,Klagenfurt am Wörthersee ,Villach ,Wels ,Sankt Pölten . Polacy nierzadko jednak padają ofiarami niezawinionych przez siebie wypadków drogowych w Austrii, których sprawcami okazują się kierowcy pojazdów poruszających się na austriackich znakach rejestracyjnym. 

Jeśli więc zostali Państwo poszkodowani w wyniku niezawinionego wypadku samochodowego w Austrii np. w Wiedeń,Graz ,Linz ,Salzburg ,Innsbruck ,Tyrol ,Klagenfurt am Wörthersee ,Villach ,Wels ,Sankt Pölten  mają Państwo prawo do otrzymania odszkodowania za szkody w pojeździe, jakie wyrządził wypadek drogowy.

Każdy polskikierowca, któremu przytrafił się wypadek samochodowy w Austrii ma dodatkowo możliwość wybrać sposób, w jaki dokona on likwidacji zagranicznej szkody komunikacyjnej. Po wypadku drogowym w Austrii procedurę likwidacyjną można przeprowadzić w dwojaki sposób tj. albo dokonać likwidacji w kraju, w którym doszło do zdarzenia w Austrii, albo likwidować szkodę już po powrocie do Polski. Jeśli osoba poszkodowana zdecyduje się na drugi wariant i będzie dochodziła odszkodownia za wypadek samochodowy w Austrii na terenie kraju swojego zamieszkania, to procedura likwidacyjna będzie musiała odbyć się za pośrednictwem reprezentanta do spraw roszczeń w Polsce i bedze trwac czesto ok. trzech miesiecy.

 

 

Rzeczoznawcy Samochodowi z MOTOEXPERT  i fachowi Adwokaci z Austrii pomogą.

W wycenie szkody po wypadku drogowym na terenie Austrii pomóc może z kolei Sieć Polskich i Niemieckich Rzeczoznawców Samochodowych MOTOEXPERT . Sieć MOTOEXPERT będąc partnerem Stowarzyszenia MOTOEXPERT  może dokonać za pośrednictwem swojego austryjackiego rzeczoznawcy samochodowego zarówno niezależnej wyceny szkód, jak i sporządzić kompleksową  austryjacka opinię techniczną. Poszkodowany w wyniku niezawinionego wypadku samochodowego w Austrii Polak będzie mógł w tym przypadku dochodzić należnego mu PELNEGO odszkodowania za zagraniczny wypadek drogowy bezpośrednio na terenie Austrii, na podstawie niemieckojęzycznej opinii technicznej.

Skorzystanie z usług rzeczoznawczych, jakie oferuje Sieć MOTOEXPERT  jest mozliwa w określonych przypadkach. Między innymi w sprawach, w których wypadek drogowy w Austrii sporował szkody poważne – (minimum 5.000 Euro), o dużej wartości. W takich okolicznościach zawsze warto powierzyć wycenę szkody ekspertowi techniki samochodowej np. z MOTOEXPERT, który zna realia kraju miejsca zdarzenia, a dodatkowo jest w stanie dokonać niezależnej I PRECYZYJNEJ wyceny szkody komunikacyjnej w języku niemieckim.

Decydując się po wypadku drogowym w Austrii na usługi oferowane przez rzeczoznawców samochodowych Stowarzyszenia MOTOEXPERT, osoby poszkodowane mogą liczyć na możliwość rozliczenia kosztów rzeczoznawczych firmy MOTOEXPERT na podstawie tzw. cesji wierzytelności pezposrednio z towarzystwem ubezpieczeniowym sprawcy w Austrii(Czyli dla poszkodowanego opinia technichna jest bezgotowkowa). Ponadto Sieć MOTOEXPERT – poza sporządzeniem opinii technicznej – świadczy również na rzecz osób poszkodowanym, którym zdarzył się wypadek samochodowy w Austrii porady techniczn-prawne w zakresie opiniowania i likwidacji powypadkowych szkód zagranicznych np. w Austrii, Nimeczech.

Aby uzyskać dodatkowe informacje związane z likwidacją szkody komunikacyjnej w Austrii lub zlecić wykonanie precyzyjnej opinii technicznej po wypadku samochodowym w Austrii, prosimy o pilny kontakt z rzeczoznawca z MOTOEXPERT  – ZAPRASZAMY !

–  precyzyjne wyceny szkod po kolizji i wypadku samochodowym w Austrii

– wyceny wartosci pojazdu w Austrii

– wykonujemy ogledziny pojazdu w Austrii a takze w Polsce i Niemczech

– ekspertyzy w ruchu drogowym w Austrii

– likwidacja szkod miedzynarodowych w Austrii

– porady techniczno-prawnne w Austrii

ZAPYTAJ EKSPERTA – 

PORADA TECHNICZNO-PRAWNA  GRATIS ! 

MOWIMY TEZ PO POLSKU

 

Rzeczoznawca Samochodowy w Austrii np. w Wiedeń,Wien, Graz ,Linz ,Salzburg ,Innsbruck ,Tyrol ,Klagenfurt am Wörthersee ,Villach ,Wels ,Sankt Pölten 

 

Masz pytania? Wybierz sposób i skontaktuj się z nami !